Kolonie dla dzieci – GIT Wakacje – obozy, kolonie i zimowiska

Kolonie i obozy dla dzieci

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE KOLONIE?

Gdyż rozumiemy, że nie ma nic ważniejszego dla rodzica, jak bezpieczne wakacje dla dzieci. Uśmiech i satysfakcja dziecka zawarte w cenie.
GIT Wakacje 2019

GIT Wakacje 2019    |  kolonie na Kaszubach

Na pierwsze kolonie w 2019 roku wybieramy się już 22 czerwca, ponieważ w tym sezonie wakacje rozpoczynają się bardzo szybko. Jeżeli myśląc o wakacjach już przebieracie nogami, to będzie Wasz najlepszy wybór. Będziemy bawić się w sprawdzonym ośrodku zlokalizowanym nad jeziorem Sudomie na Kaszubach.

Zapisz dziecko Poznaj szczegóły
GIT Wakacje 2019

GIT Wakacje 2019    |  kolonie nad jeziorem

10-dniowy turnus w Łasinie niedaleko Grudziądza to największy tegoroczny turnus. Planujemy podział na 6 grup wiekowych (w tym aż dwie grupy dla dzieci jadących na swój pierwszy obóz). Wyjazd wypełniony atrakcjami wodnymi, sportowymi i wspaniałą zabawą z naszymi trenerami. Ośrodek blisko lasu oraz malowniczego jeziora.

Zapisz dziecko Poznaj szczegóły
GIT Wakacje 2019

GIT Wakacje 2019    |  kolonie na Kaszubach

Ostatni i najbardziej kameralny z tegorocznych obozów. Pod koniec wakacji wracamy do Sycowej Huty, gdzie naładujemy akumulatory przed rozpoczęciem roku szkolnego, a rodzicom damy ostatnią chwilę wytchnienia! W tajemnicy dowiedzieliśmy się, że w trakcie turnusu będziemy świętowali podwójnie. Stuknie nam ponad 200 dni spędzonych na koloniach oraz przekroczymy magiczną liczbę 2500 rodziców, którzy wysłali z nami swoje pociechy.

Zapisz dziecko Poznaj szczegóły